Het team

De teamindeling voor dit schooljaar is als volgt:

Directeur:

Micheline Freericks

Adjunct-Directeur:

Ilse Visschedijk

Secretaresse:

José van Uum

Technisch Onderwijs assistent:

Willy Janssen

Leraar ondersteuners:

Mart Assink
Willy Janssen
Marloes Nijboer

Gedragsdeskundigen:


Nienke Colenbrander

Zorgcoördinatoren:

Marleen Keller
Janneke Bekhuis

Schoolmaatschappelijk deskundige:

Wendy Seghers

Coördinator ICT & SomToday:

Gerrit Jan de Wilde

Medewerkers per afdeling

Mentoren
KLas

1HV1
1HV2
1HV3

2HV1
2HV2
2HV3

3V1
3H2
3H3

3H4

Mentor

Alice van Keulen
Hanneke Mortier
Niek Schopman

Jeannette Stegeman
Mark Leunenberg 
Frank Strohm

Hanne Vreeswijk
Egbert Altena
Femke Kersten
Dilon Staal
Lucas ten Napel

E-mail

alice.vankeulen@attendiz.nl
hanneke.mortier@attendiz.nl
niek.schopman@attendiz.nl

jeannette.stegeman@attendiz.nl
mark.leunenberg@attendiz.nl
frank.strohm@attendiz.nl

hanne.vreeswijk@attendiz.nl
hanne.vreeswijk@attendiz.nl
femke.kersten@attendiz.nl
dilon.staal@attendiz.nl
lucas.tennapel@attendiz.nl

Vak

Lichamelijke Opvoeding/Techniek
Nederlands
Nederlands
Aardrijkskunde
Geschiedenis/PPO
Duits

Muziek
Nederlands
Nederlands
Verzorging/NASK
Duits/Economie/Geschiedenis
Wiskunde
Wiskunde
Aardr./Biologie
Natuurkunde/PWT
Scheikunde
Engels
Engels
Frans
Informatica
Beeldende vorming

Docenten

Niek Schopman
Leon Punte
Femke Kersten
Mark Leunenberg
Hanne Vreeswijk
Leoniek Pol-Kemna

Johnny Bernhard
Femke Kersten
Leon Punte
Marianna Dammers
Lucas ten Napel
Frank Strohm
Alice van Keulen
Jolande Saris
Egbert Altena
Robin Bruins
Hanneke Mortier
Dilon Staal
Heloïse Lefebvre
Gerrit Jan de Wilde
Jeannette Stegeman

Meer weten over onze school?

Neem gerust contact op, wij vertellen u graag meer

Heeft u een vraag?

Kies hieronder hoe u het liefst contact met ons opneemt.
X
X