skip to Main Content

053-4326370 pantarheicollege@attendiz.nl logo-somtoday

Het team

De teamindeling voor dit schooljaar is als volgt:

Directeur:
Micheline Freericks

Adjunctdirecteur:
Joyce Zuiderent

Secretaresse:
José van Uum

Technisch Onderwijs assistent:
Willy Janssen

Leraar ondersteuners:
Mart Assink
Willy Janssen

Gedragsdeskundigen:
Marleen Nijland
Nienke Colenbrander

Zorgcoördinator:
Marleen Keller
Joyce Zuiderent

Schoolmaatschappelijk deskundige:
Michelle Aalderink

Coördinator ICT & SomToday:
Robin van Emmerloot

Mentoren en vakdocenten

Mentoren

Klas Mentor E-mail
1HV1 Leon Punte leon.punte@attendiz.nl
1HV2 Hanneke Mortier hanneke.mortier@attendiz.nl
1HV3 Niek Schopman niek.schopman@attendiz.nl
1HV4 Alice van Keulen alice.vankeulen@attendiz.nl
2HV1 Marianna Dammers marianna.dammers@attendiz.nl
2HV2 Frank Strohm tamara.tenbrinke@attendiz.nl
2HV3 Jeannette Stegeman jeannette.stegeman@attendiz.nl
3H1 Robin Bruins robin.bruins@attendiz.nl
3H2 Hanne Vreeswijk hanne.vreeswijk@attendiz.nl 
3V3 Femke Kersten /
Robin van Emmerloot
femke.kersten@attendiz.nl/ robin.vanemmerloot@attendiz.nl

Vakdocenten

Vak Docenten E-mail
Lichamelijke Opvoeding Niek Schopman niek.schopman@attendiz.nl
Nederlands Leon Punte leon.punte@attendiz.nl
Aardrijkskunde / Geschiedenis Tamara ten Brinke tamara.tenbrinke@attendiz.nl
Aardrijkskunde Mark Leunenberg mark.leunenberg@attendiz.nl
Aardrijkskunde / Geschiedenis / PPO / MAS Hanne Vreeswijk hanne.vreeswijk@attendiz.nl
Muziek Johnny Bernhard johnny.bernhard@attendiz.nl
Nederlands Femke Kersten femke.kersten@attendiz.nl
Verzorging / NASK Marianna Dammers marianna.dammers@attendiz.nl
Duits / Economie Lucas ten Napel lucas.tennapel@attendiz.nl
Wiskunde Frank Strohm frank.strohm@attendiz.nl
Biologie / Wiskunde Jolande Saris jolande.saris@attendiz.nl
Natuurkunde / Scheikunde Robin Bruins robin.bruins@attendiz.nl
Engels Hanneke Mortier hanneke.mortier@attendiz.nl
Engels Martin Bosma martin.bosma@attendiz.nl
Frans / Wiskunde Alice van Keulen alice.vankeulen@attendiz.nl
Informatica / Techniek Robin van Emmerloot robin.vanemmerloot@attendiz.nl
Beeldende Vorming Jeannette Stegeman jeannette.stegeman@attendiz.nl
Back To Top
Zoeken